Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szegediek! Nálatok mennyire...

Szegediek! Nálatok mennyire jellemző, hogy a siklók, kígyók bemennek a házba? Hgy lehetne megtudni h a szomszédok közül ki tart kígyót? (nem akarom, hogy fel/lemásszanak hozzám és be az ablakon)

Figyelt kérdés
Odamegyek szeptembertől tanulni, de nagyon félek, mert múltkor olvastam egy cikket, hogy a belvárosban fogtak egyet.

2013. júl. 26. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Öhm, én 16 éve élek Szegeden a belvárosban, de a vadasparkot és az állatkereskedéseket kivéve sehol nem találkoztam kígyóval.


Kérdezgesd körbe a szomszédokat, bár lehet furán fognak nézni :D

2013. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szomszédoktól legkönnyebben úgy tudod meg, hogy tartanak-e valamilyen állatot, hogy megkérdezed.

Aki tart kígyót, az nem azért tartja, hogy a szomszédokhoz átmászogasson, úgyhogy ettől nem kell különösebben félni. Attól már inkább, hogy egy kóbor kutya megharap az utcán.

Budapesten már több kígyót találtak a belvárosban, sőt még skorpiót és madárpókot is, sokkal félelmetesebb város.

2013. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szegeden kerteshazba lakunk itt szoktak jonni szerintem a medence viz miatt siklok :////
2013. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A sikló nem bánt,aki kígyót tart,az pedig nem fogja csak úgy heccből elengedni.
2013. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Mars téren és Petőfi sugárúton nincs rá példa
2013. júl. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 3/5

Szeged melyik részén laksz?

2013. júl. 26. 09:42
 7/13 hell-ikon ***** válasza:

:)

Egen, azért volt hír, mert meglehetősen ritka, hogy ilyesmi előforduljon...:)


Egyébként én cirka 23-25 évvel ezelőtt láttam utoljára siklót Újszegeden a Holt-Maros partján, aztán azóta sem. Pedig a lakhelyemtől cirka 150-200 méterre van a Holt-Maros.

Viszont mocsári teknős az elmúlt 5 évben kétszer is bezavarodott valahogy a kertünkbe (pedig se tavunk, se medencénk, plusz még nagy forgalmú út is elvalaszt a holtágtól).

2013. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kertes házban fogsz lakni, ahol van medence. 18 éve élek itt, egyszer sem láttam kígyót, de még a dédnagyanyám se, aki 93 éves. Hülyeség ettől félni...
2013. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jajj aranyosak vagytok :)
2013. júl. 26. 21:38
 10/13 anonim válasza:

Hetente 2-3x kell söprűvel kergetőzni a siklókat, kígyó szerencsére még nem volt ;)

Anyám.. :D

2013. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!