Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen terráriumi hüllő az,...

Milyen terráriumi hüllő az, ami ühmm. Költséghatékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eldöntöttem, hogy szeretnék egy hüllőt.Kinéztem a sisakos kaméleont. Megnéztem mi kell. Kb karácsonyra össze is jött volna.Ez így szép és jó.

De aztán olvastam h 6-8 000 egy havi tartás!!! Csak a kaja!


14 vagyok, ami pénzem van, azt én gyűjtöm össze, és ha havi -6 000 el számolunk egy moziba nem tudok elmenni :(


A kezdő dolgokra összegyűjtöm a pénzt, azzal nincs gond!Nem azzal van a baj!


Szóval tudtok valami állatot ami jó kezdőnek, nem túl drága, és összeírnátok a cuccokat, hogy mi mennyire jön ki?

Több tippet is szívesen fogadok.Lehet dzsungeles, sivatagi, vizes, száraz...


14/f , Köszönöm



2013. aug. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb az ha te tenyészted ki az eleség állatot, még profit is lehet belőle ha adsz el a feleslegből
2013. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is, de sajnos nem lehet, sőt bármilyen bogár-ízeltlábú hosszabb távú tartása lehetetlen :( Anyum
2013. aug. 10. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

hát akkor vegyél kígyót, az nem eszik bogarat ;)

egeret még könnyű is tenyészteni, akkor is szaporodik ha nem akarod

2013. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rövidfarkú törpekaméleon, kb 5 centis állat. Kistekibe árulják néha, nem tudom, h az ára mennyi.

Kell neki egy repti glo 5.0 izzó, ami kb 5 ezer Ft.

Egy 50 literes akváriumba 2 kis állatot lehet tenni, talajnak jó a virágföld is, és sok kis faágat bele kell állítani. De elég unalmasak, nem sokat mozognak, pici állatok, keveset esznek, de nagy a szájuk, meg tudják enni az 1 centis tücsköt is. Azt kb nm is látod hogy ürítenek, mert azt is keveset szoktak és a földben az eltűnik teljesen. Lehet bele ülteni mini futónövényt.

Kell egy adag vitaminport is venni, azzal beszórni a tücsköket.

2013. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!