Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőm legyen?

Milyen hüllőm legyen?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék valamilyen hüllőt. Gondoltam már gekkóra, kaméleonra, esetleg teknősre... Nem tudok dönteni. :D Melyiket egyszerű tartani? Melyikhez nem kell sok hely? A kígyóktól kicsit tartok.

17/L


2013. aug. 27. 22:47
 1/4 anonim válasza:
a kaméleonok nagyon arik! :D de abban nem vagyok biztos, hogy lehet e "háziállatként" tartani.
2013. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem a teknős a legjobb
2013. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézegesd a neten őket aztán ha valamelyik megtetszik akkor választ azt, mondok párat: Leopárd gekkó, Madagaszkári nappali gekkó, és egyéb nappali gekkó félék, Madagaszkári nagyfejű gekkó, Tanzániai kék gekkó (ehhez aztán kevés hely kell, 10cm-nél nem nagyobb), vitorlás gekkó, sisakos kaméleon, vannak még törpe kaméleonok, görög teknős, ékszerteknős, pézsmateknős

Szkinkek, gyíkfélék: Kéknyelvű szkink, berber szkink, kékfarkú szkink, Zöld anolisz, lovag anolisz, zöld viziagáma, szakállas agáma (utóbbi 2-höz nagyobb hely szükséges, a zöld leguánról nem is beszélve)

És még sorolhatnám, ezekre rákeresel a neten és amelyik megtetszik válaszd azt, mi nem tudjuk hogy mi tetszene neked és hogy milyen hüllővel foglalkoznál szívesen

Én is úgy vagyok hogy tartanék bármilyen hüllőt kivéve teknőst azok valahogy nem jönnek be :)

2013. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a törpe gekkóhoz nem kell sok hely, és cukik is. :)

[link] -a második

2013. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!