Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mire van szüksége egy királyte...

Mire van szüksége egy királyteknősnek az akváriumban?

Figyelt kérdés
Az interneten egy csomó dolgot írnak hogy ez is kell meg az is, és a végén nagyon drágán jön ki. Viszont a barátnőmnek is van teknőse az akváriumban pedig csak víz van és egy kimászókő, vízszűrő sincs saját maga cseréli gyakran.

2013. aug. 28. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam egy ideig volt vízszűrő, de később rájöttem nincs értelme, mert egyszerűbb a vizet cserélgetni. Egy kimászókövük van, és persze kavicsok, mert a tekiknek zúzógyomra van, jót tesz nekik az emésztéshez. Emellett csak egy vízmelegítő van a terráriumban, és egy asztali lámpa fölötte, hogy sütkérezzenek. :)
2013. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem két ékszerteknősöm van egy 100 literes akváriumban, ami félig van vízzel, így én szűrőt használok (szivacs+aktívszén), vízmelegítő, van egy kimászó és az akvárium fölött egy hüllő specifikus lámpa 60W izzóval a sütkérezéshez.
2013. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!