Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik akvaterrárium jobb...

Melyik akvaterrárium jobb tűzhasú gőtéhez? ~ (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék 1-2 gőtét a terráriumba.A berendezésen gondolkozom.

Van 1-es, és 2-es berendezés.

Most az 1-est csináltam meg, de láttam a neten egy képet, és körbenézem itthon.Rájöttem, hogy azt is megtudnám csinálni!

Melyik legyen?

[link]


Nekem az 1es jobban "megérné",(a takarítás egyszerűsége miatt).Viszont szívesen nézegetném a kettest is, abban gondolom átalakulnának szárazföldivé.De ha tévedek szóljatok.


A kimászást az üveg szélére, a sarkoknál, szúnyogháló-háromszögekkel oldanám meg. Így nem tudnak kimászni, és ha mégis megpróbál, szépen visszapottyan a vízbe/földre.

14/f



2013. aug. 28. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a kettő átmenete kéne.


ne földet használj a szigethez, hanem valami akváriumi aljzatot, például lávakövet. a földtől koszos lesz a víz.

és elég lesz kevesebb rész szárazföld.


és ha több szárazföld lesz, akkor sem fog neked átalakulni szárazföldivé.

2013. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alulra teszel kis kavicsot ami épphogycsak fedi a talajt, a közepére meg egy teknős kimászót.

[link]

Vagy ilyesmit:

[link]

mert ha csak középen van kimászó és körben víz, akkor nem tudnak feltapadni az üvegre.


De ha a fal mellett van egy száraz rész, akkor feltapadnak vizes hassal a sarkoknál, föltolják magukat úgy 20 centi magasra az üvegen, majd visszaesnek és placcsannak egyet a kavicson, az nem jó.

2013. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a második. De az aljára ne földet, hanem terráriumi vagy akváriumi kavicsot tegyél.
2013. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!