Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ékszerteknősöm mostanában...

Az ékszerteknősöm mostanában sokat alszik az egyik szemét egyáltalán nem nyitja ki. Enni is alig akar, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Csibehúst, szárított halat és többféle zöldséget is kap (főleg paradicsomot az nagyon szereti, de most azt sem eszi) Az ablaknál volt ahol a nyitott ablakon besütött rá a nap, most azomban onnan is elvittem nehogy megfázzon. Egy teknősöm már egyszer elpusztult ugyan ilyen tünetekkel. Lehet, hogy az a probléma, hogy egyedül van a terráriumban?

2013. aug. 31. 17:52
 1/3 Platypus ***** válasza:
Ez súlyos vitaminhiány, orvoshoz kell vinni minél előbb, kezelés nélkül el fog pusztulni.
2013. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Naomi12 válasza:
Biztos, hogy nem azért mert egyedül van. Okvetlen vidd állatorvoshoz, meg vegyél neki vitaminos kaját. Mikor az én ékszerteknősömön látom, hogy valami nem okés egyből veszek neki ilyen vitaminos kaját és azzal etetem, aztán elmúlik. De ha már ilyen súlyos a te helyzeted és elpusztult már egy teknősöd ez miatt, akkor tényleg állatorvoshoz kell vinned.
2013. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi... holnap megyek is a dokihoz :(
2013. szept. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!