Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az normális ha engem is meg...

Az normális ha engem is meg akar harapni a Sárgafülű ékszertekim?

Figyelt kérdés
Szia! Van egy Sárgafülű ékszertekim és ha megakarom simizni a kezem után kap. Nemtudom miért. Ez normális? Vagy vizsgáltassam meg dokival? Ha normális neked is a kezed után kap a tekid? Mit tegyek? Válaszodat előre is köszi! :)
2009. nov. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs,de gondolom azt hiszi,hogy kaját kap,ezért akarja megenni a kezedet is..:D
2009. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hüllők általában nem ismerik fal a gazdát, ők nem kötődnek az emberhez úgy mint egy kutya vagy macska...

Az ujjadban csak a kaját látja valszeg.

2009. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Így utólag, erre gondolhattam vona magam is, de még csak kb 1 éve van meg a Lili (teknősöm). Mégegyszer köszi! :)
2009. nov. 2. 17:55
 4/7 anonim válasza:
Az enyémek is ráharapnak az ujjamra, ha nem vigyázok
2009. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mostmár nemfogok izgulni! :)
2009. nov. 3. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is egy sárgafülű ékszertekim van!Az enyém nem harap meg ha simizem!Csak akkor amikor tudja,hogy kaját kap egyszer nem figyeltem és megharapta az újjam nem fájt de azért nem szeretném még egyszer!Szerintem ez egy időután abba hagyja!:)Sok szerencsét Lilihez!:)Andy
2009. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Andy!

Engem egyszer harapott csak meg (de mindik az ujjam után kap) de az nagyon fájt! (nagyon!!!)

2009. nov. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!