Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék otthon kígyót...

Szeretnék otthon kígyót tartani. Milyen szükségletei vannak mondjuk egy királypitonnak?

Figyelt kérdés
Muszáj élő állatot adni neki enni? Mekkora terráriumba rakjam? Mi legyen a környezetében? Hol helyezzem el a lakásban? Mi legyen alatt? (pl kisemlősöknél faforgács).. Milyen időközönként kell etetni? Lámpa kell neki? Engedjem ki néha, elkerített helyre a szabadba, vagy elvan a terráriumban? Előre köszönöm :)

2013. szept. 9. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül ezen a fórumon, itt mindent megtalálsz:


[link]

2013. szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem szeretem a kigyót. Csak ott lábatlankodik a terráriumban.
2013. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj élőt,adhatsz neki fagyasztott egeret/patkányt is,de azzal több a macera,és valamelyik el sem fogadja.100x40x50-es terkó megfelel neki.A terráriumban mindenképp legyen neki búvóhely,itató tál,és melegítő lámpa.Aljzatnak én a kókuszrostot ajánlom,de az apróra daráltat,amiben nincsenek nagy darabkák.Az etetési ritmusuk a következő,etetés-ürítés-2-3 nap múlva következő etetés,ez kb 2 hetes ciklus,de ha havonta egyszer kap csak enni akkor sincs semmi baj.Nem kell kiengedni,el van ő a terráriumban.
2013. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) sokat segítettél :) még annyit szeretnék, hogy bébit érdemes venni, vagy már nagyobbat? (úgyértem 1-2 éveset..)
2013. szept. 11. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod tenyészteni,és van időd kivárni míg felnő,akkor én babát vennék,a felnőtt példányok amúgy is drágábbak.
2013. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 12. 17:46
 7/7 vmi03 ***** válasza:
Ezen jót röhögtem "Nem szeretem a kigyót. Csak ott lábatlankodik a terráriumban."
2013. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!