Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elég lehet 1 szakállas agámána...

Elég lehet 1 szakállas agámának egy 80x35x45 ös (126 literes) terrárium?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kiveszed futni. Nemtudom, nálam az ágyon olyanokat rohangál.
2013. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 méteres az ágy, meg lerohan a földre is és elszalad.
2013. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze sokat kint lenne , hable neked mekkora terkoban van ? :) még az lenne a kérdésem hogy mennyire piszkít ha kiveszem ? mert van ékszertekim őt lehetetlen kivennem mert mindig vagy a parkettára vagy a kezemre pisil :D
2013. szept. 10. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen 70 liter, de még kicsi a szaki. Meg van egy ágyneműtartó műanyag doboz, amibe át tudom rakni amikor takarítom és onnan nem tud kimászni. Egy mini gereblyével takarítom, ezt láttam legjobbnak, mert a kaka fennakad rajta, de a homok nem. Kéne vennem egy nagyobb terráriumot lassan, hát egy 120x60cm alapterületű elég lenne, de még nem tudom mit fogok venni és hogy hol. Lehet hogy csak üveglapot veszek a sarki üvegesnél, és összeragasztok valamit FBS-el.
2013. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kint még nem piszkított egyáltalán, szerintem olyankor be van sózva, hogy rohanni kell, és nem érdekli semmi más.
2013. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm , én azon gondolkodok hogy asztalossal csináltatok egy bútor szerű terráriumot ami szerintem esztétikusabb is jobban illik hozzá, szerinted az mennyire drága mint az akvárium ?
2013. szept. 11. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az asztalos tesz rá magának hasznot akkor többe jön ki mint pl ez: [link]

Ebbe lehetne tartani, csak a tetejére kéne lámpákat csiptetni. Esetleg még egy üveglapot a fele tetejére, hogy a meleg ott jobban bent maradjon, ha berakok fűtőkövet, vagy fűtőszálat alulra.


De én majd megkérdem az egyik üvegest is, hogy

mennyiért rakna össze egy ilyesmit. Lehet hogy olcsóbb lenne. Attól függ melyik üveges, mert itt a sarki az biztos drága, de arrébb van olcsóbb is, tudom :)

2013. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy meg kéne kérdezni hogy bútorlapot mennyiért vágnak, lapszabászaton, és itthon össze lehetne csavarozni.

Végülis nem kell hozzá vastag lap. Valami vékonyabb is elég lenne 12mm-es. Nem kell, hogy erős legyen.

2013. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy ha Obiban veszek bútorlapot, az drágább mintha levágatnám bútorlapszabászaton.
2013. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az OSB lapból készült terráriumok

[link]

szerintem rettenetesen néznek ki

[link]


A bútorlapok szebbek

[link]

2013. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!