Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudtok ajánlani egy jó kígyóte...

Tudtok ajánlani egy jó kígyótenyésztőt Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy jófajta kígyótenyésztőt keresek mert szeretnék venni egy egészséges gabonasiklót és ha lehet Budapest környékén, van száméra egy szép nagy terráriumom amit a bátyámtól kaptam szóval jó környezetben lenne (interneten egyszerűen nem találtam tenyésztőket)

2013. szept. 17. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre keresgéltél, mert gabonasiklósból annyi van mint a szemét. :) (nem sértésből mondom, hanem mert ezt a siklót a legkönnyebb tenyészteni)


De egyébként nem is jó neten keresgélni, csak képekre hagyatkozni. Ha úgy is pesti vagy, vagy nem gond feljönni (a kérdésből gondolom) akkor gyere el az egyik hüllő börzére.

Mo.-n jelenleg két jelentős börze van:

1. Terraplaza

2 Terrarisztika Budapest

ezeknek van honlapja és facebookja is. Facebookon már ki van írva az esemény mindkettőnél a következő börzére.


A legközelebbi okt.20-án lesz a Lurdy házban.

Gyere el, nézz körül, annyi gabonasikló lesz, hogy nem győzöl majd válogatni köztük. Tudsz beszélni a tenyésztőkkel is és kiegészítő dolgokat is meg tudod venni ott.


Egyébként a honlapokon mindig ki van írva a kereskedők listája, amin találsz hozzájuk tartozó weblapcímeket, ott is tudsz böngészni a gabonások között.

2013. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!