Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gekkóm már lassan 4 éve...

A gekkóm már lassan 4 éve elvesztette a farkát és akitől kaptam azt mondta visszanő. Eddig nem nőtt vissza. Mi lesz?

Figyelt kérdés
vissza fog nőni neki valaha vagy nem?és az normális hogy a nő gekkó nagyon sovány a pasi meg dagadt?nem lehet hogy beteg a csaj?
2008. júl. 3. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem nőtt vissza, akkor nem is fog, általában 2 héten belül megindul az új farok. Hogy mért nem nőtt vissza, az jó kérdés, talán genetikai hiba, vagy nemtommi...

A sovány gekkót eredményezheti a hím is, ha csak ketten vannak, akkor szaporodási időszakban a hím komoly terhet jelent a nősténynek, és alaposan legyengítheti. Másik verzió, hogy elnyomja a hím a nőt, ez akkor szokott előfordulni, ha nagy méretbeli, ésvagy korbeli különbség van. Egy ideig próbáld csipeszről táplálni a nőstényt, ha eszik semmi baja, ha nem akkor beteg.

2008. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.én is a b-re gondoltam...
2008. júl. 4. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!