Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ő milyen színváltozatú leopárd...

Ő milyen színváltozatú leopárd gekkó? (link)

Figyelt kérdés

[link]


csak érdekelne hogy milyen színváltozatú, mert ehhez hasonlót még nem nagyon láttam :) a hasa meg a kis lábfejei hófehérek. Nemrég vásároltam és nagyon jófej.



2013. szept. 24. 11:26
 1/7 Platypus ***** válasza:

Tangerine enigma.


[link]


[link]

2013. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2013. szept. 24. 12:09
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés. milyen árban van egy ilyen színváltozatú állat ?
2013. szept. 24. 12:10
 4/7 Platypus ***** válasza:
Külföldi oldalakon 50-300 dollár között láttam, az alacsonyabb ár nagyon fiatal példányra, a legmagasabb szép tenyésznőstényre vonatkozott. Egy terraplázán megkérdeztem egy magyar tenyésztőt, hogy tart-e enigmát, és az volt a válasza hogy az egy borzasztóan drága és ritka változat. De ezek szerint lehet kapni és gondolom nem került egy vagyonba sem.
2013. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. csak kíváncsi voltam hogy máshol mennyibe kerül :D én 4000 ft-ért vettem tenyésztőtől (a linken szereplő állatkát) ő a képen még csak egy 1-1,5 hónapos kis nőstény. már 3 hónapos. Tisztában voltam vele hogy olcsón jutottam hozzá, csak kíváncsi voltam hogy mennyire olcsón :D
2013. szept. 24. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsón vetted.
2013. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tonik25 válasza:
[link] Nekem ilyenem van :D Super hypo, hasonlít a tiedre
2013. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!