Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pontosan, hogy kell tücsköt...

Botond088 kérdése:

Pontosan, hogy kell tücsköt tenyészteni? {tovább lent}

Figyelt kérdés
Találtam egy csomó linket arról, hogy hogyan kell ezt csinálni, ám nekem nem csak az a rész kellene, mert mindenhol csak ilyet találtam, hogy a kész petékkel mit kell csinálni, hanem arra valaki tudna választ adni, hogy hogyan lehet őket párzásra bírni? Milyen környezet kell nekik, hőmérséklet stb., egyáltalán milyen helyre {pl.:korhadt fa} teszik le a petéiket szóval elejétől a végéig. előre köszi
2013. szept. 29. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták egyszer, amikor akartam tenyészteni, hogy virágföldet rakjak az aljába, abba ugye ásnak gödröket, aztán az jó, mert akkor meg sem találod őket, meg kell betenni tojástartó papírdobozokat, meg vizet valami szivaccsal, hogy ne fulladjanak bele, vagy permetezel be nekik az is jó. Én nem tenyésztem, mert büdösek, de megeszik a banánt, az almát, meg füveket, hát szerintem a nyúlnak a szénáját is, mert most is csipog egy kint a konyhában, és bemennek a nyulamhoz is, néha ott is kószálnak szabadon, amik elszabadultak és tök sokáig élnek. Azt tudom, hogy azt szeretnék ha meleg lenne, de nekik nem fűtök, nekem ne szaporodjanak. De szerintem ha felé raksz egy ilyen melegítő lámpát, ami ad egy ilyen 30 fokos meleget, akkor szerintem jól érzik magukat. Hidegben viszont lelassulnak, úgy kevesebbet is esznek és lassabban nőnek. Dobozokban növesztettem őket egy időben, csak tényleg azért nem szaporítottam, mert valszeg sokáig tart és mert ha megdöglik valamelyik, az irtó büdös tud lenni.
2013. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom milyen linkeket találtál, de a googlebe ez volt az első találat a "tücsök tenyésztés"-re nekem, ahogy belenéztem elég részletes:


[link]


taplalekallat.hu-ról rendelj olcsón 100-200db tücsköt és azzal meg is kezdheted a tenyésztést

2013. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2013. szept. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!