Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy kell tartani egy gyíkot?

Höri börike kérdése:

Hogy kell tartani egy gyíkot?

Figyelt kérdés
Van egy fürge vagy zöld gyíkom nem tudom pontosan mert még kicsi nem akartuk megtartani hosszú időre csak úgy gondoltam pár napig de aztnán olvastuk hogy ilyen hidegben már nem szabad kiengedni , mert pár napig melegítettük és egy jó nagy terráriumban van van világitás homok aljzatként búvóhelyek fű és szöcskét adok neki enni az itatást a moha bevizezésével oldom meg . Tavasszal elengedném , szerintetek kihúzza tavaszig ?
2013. okt. 1. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Szerintem kihúzza. Jófej lehetsz. :) Szurkolok, hogy sikerüljön tavaszig tartanod. :)
2013. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2013. okt. 1. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
eleve minek kellett bezárni? ha ilyen háziállatot akarsz akkor vegyél egy leopárd gekkót, és ez nem jófejség ez tudatlanság, sőt állatkínzás
2013. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"ilyen hidegben már nem szabad kiengedni"

Napközben még viszonylag jó idő van. Ahhoz bőven elég, hogy a déli napsütésben elengedd, és keressen magának egy alkalmas telelőhelyet.

Azt mondjuk nem értem, miért gondolják az emberek, hogy ha találnak egy vadállatot, akkor azt feltétlenül haza kell cipelniük.

2013. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Gyanítom, hogy teleltetni nem tudod, de ha nem alszik téli álmot, megdöglik. Ha későn engeded el, szintén megdöglik. Gratulálok.

Még jó idő van, most azonnal el kéne engedned.

2013. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már rég elengedtem , köszönöm a válaszokat . !
2013. okt. 27. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan teleltesd, mert befagy a p....csája! Ha nem alszik téli álmot, akkor nem fog elpusztulni, de abba az évbe már nem szapoorodik
2018. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*szapoorodik=szaporodik
2018. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!