Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasikló szökés hol lehet?

Gabonasikló szökés hol lehet?

Figyelt kérdés
Kis 15centis valagával edig 5x szökött meg de mindig egy helyen volt a bukósisakom alatt mivel hungaroccel fej van alatta.Ma reggelre le vedlet. És egyben meg is szökött de nincs ott ahol szokott lenni átkutattam mindent.. minden szobát és nincs meg.. kályha alá be mehetet? ha begyújtok elő jön?:S mert be kell gyújtani amúgy is..Nagy félek hogy meghalhatott :((

#gabonasikló #szökés #rejtek helyek.
2013. okt. 6. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Nem lehet,hogy elektromágnesesen feltapadt egy mélyhornyú

betonkonténerátalakító aljára?

2013. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Uram, adj neki eszet

és bocs de nem ismerem a házatokat hogy megmondjam hol lehet

és ha úgy tartjátok zárva a házatokat mint te a terráriumot akkor az is meglehet hogy már nincs a házban

2013. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
... köszönöm a nem segítő válaszokat.. nagyon vicces a legfelső is.. De zárva tartom csak korábban nagyobb volt benne és a szellőztetőn ki tud jönni nagyon vékony.. Most cseréltem volna le.
2013. okt. 6. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5x megszökött,és most jutott eszedbe lecserélni.Gratulálok.meg sem merem kérdezni,mi lett az előzővel.Egyébként a kígyók mindig a nehezen elérhető,meleg helyekre bújnak.Főleg,hogy most már hideg van.Egy ötlet:Tegyél egy tálkába vizet olyan helyre ahol gondolod,hogy lehet,rakj fölé egy asztali lámpát és kapcsold be.A melegre elő kell jönnie.
2013. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előzőleg volt benne egy kisebb viziagáma és egy boa ami nem fért ki. és azért nem cseréltem még le mert átraktam egy kisebbe a nagyba max 1-2 órát volt amíg a másikkal foglalkoztam.. :) meg nagyba sütkérezet
2013. okt. 6. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első!Ne haragudj,de kb.3 perc kellett,mire valamennyire össze tudtam rakni,hogy nagyjából mi a kérdésed. XD

Először azt hittem,Te hülyítesz "minket". :)

Amúgy aranyos lehet a siklód,én is szeretem az ilyeneket,de valószínű,hogy a melegítéssel kellene megpróbálni előcsalogatni.

Remélem,meglesz,drukkolok,és bocs a poénért. XDXDXD

2013. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sanya9906 ***** válasza:
meleg helyen keresd pl.: radiátor
2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!