Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agámának hetente...

Szakállas agámának hetente elég egyszer kalciumozni a tücsköt, vagy minden alkalommal kell?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, előre is köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 21. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Két és fél hónapos az állat
2013. okt. 21. 18:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a sima kalcium nem elég. Jobb pl ez amibe minden van, úgy heti 2x:

[link]


Az agáma mindennap kajál és adni kell neki zöldségeket, gyümölcsöket is, hogy abból is kapjon egy kis vitamint.

2013. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap próbából adtam neki 2 kocka kis bébi macskának való Whiskast. Azt mondták lehet neki adni. Hát megette, de azért ezt nem fogom rendszeresíteni, nem hiszem hogy ez jó. Max csak ha hirtelen kell valami és nincs más.

Bár a gyászbogár lárva jól tárolható egy kis dobozban, állítólag műzlibe kell rakni és ott eléldegél, csak azt még nem próbáltam. Bonduelle konzerv kukoricát is adtam már neki, abból se volt gond. Najó de egyébként ezeket csak hétvégén csinálom, mert hétköznap veszek én neki mindig tücsköt, sáskát, valamit, de volt már mikor megszívtam, nem volt a boltban pl csak lisztkukac, akkor meg kapott azt.


Sütőtököt is evett tegnap, bár a reszelt répát jobban szereti, lehet hogy színre azt hitte az ugyanaz és rárabolt. Kicsi banánt is evett. Azért van neki étvágya, hjó mindenből picit csak.

2013. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!