Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan tudjam, hogy terhes a...

Honnan tudjam, hogy terhes a sárg. Fülü teknősöm?

Figyelt kérdés

Sejtem de nem biztos és nem akarom beleélni magamat.

Az egyik teknősöm nagyon agresszív amint tisztítani akarom az akváriumukat akkor folyton meg akar harapni.

Viszont meg nagyon fiatalok még csak 3 évesek és olvastam az egyik weblapon,hogy amikor terhes akkor agresszív


2013. okt. 24. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ööö, izé, nem akarlak elkeseríteni, de a teknős tojással szaporodik...
2013. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó téma:


[link]

2013. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak nem tudom melyik szóval írjam le
2013. okt. 24. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeséget beszél az első, hogy lenne már tojással!? Biztos nem járt biológia órára, hiszen a teknős elevenszülő és aztán majd az anyjuk szoptatni fogja őket. Onnan tudod, hogy tényleg terhes-e ha, kezd kerekedni a hasa, akkor már biztos lehetsz benne. Sok sikert!
2013. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak nem tudom melyik szóval írjam le
2013. okt. 24. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint minden hüllő, a teknős is tojással szaporodik. Nem tudod leírni más szóval, mert nem terhes, nem vemhes vagy hasonló. A hím megtermékenyíti, a nőstény lerakja a lágy héjú tojásokat.
2013. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!