Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért vedlik az ékszer teknősöm?

Miért vedlik az ékszer teknősöm?

Figyelt kérdés

ma kaptam meg őket és nem tudom miért vedlik de szeretnék megtudni dolgokat róla ételeiröl betegségeiről meg életmódjáról

a válaszokat köszönöm



2013. nov. 8. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedlik? :O a tekik sztem nem szoktak...a víz tisztaságára figyelj, mert könnyen begyulladhat a szemük. Változatosan tápláld, főleg fagyasztott hallal, néha szárított eleséggel, adhatsz neki legyet, és az enyém szereti a salátát, banánt, főtt tojás fehérjét. Legyen automata vízmelegítő, a hőmérséklet 22 C és 28 C közt a jó, ahogy öregszik elég ay 22-23. Ne legyen huzatos a helye, legyen egy köve amire ki tud mászni, bele tud bújni, érdemes az akvárium aljára kavicsokat szórni, szeretik túrkálni. Annyi víz legyen benne, hogy még kiérjen belőle az orra/feje, különben megfullad. Írj ha van kérdésed, de neten is sok hasznos infót találsz.
2013. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én most kaptam őket 10 11 cm esek az milyen idős
2013. nov. 9. 08:12
 3/4 anonim válasza:
Az normális, ha "levedli" a páncélja rétegét,ha utána ugyan olyan ott lesz az egyik barátom is így járt tisztára bepánikolt utánajártunk állatorvos,net és azt mondta, ha ott lesz másik akkor semmi gond ha nincs másik akkor nemtudom
2013. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne aggódj teljesen normális, ha lejön egy-két darab a páncéljáról. Az enyém is csinálja néha. Nincsen semmi baja, csak "ruhát " cserél :D
2013. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!