Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tarthatok akváriumban leopárd...

Tarthatok akváriumban leopárd gekkót?

Figyelt kérdés
80 cm hosszú 30 mély 40 magas. A műanyag tetőn lévő etetőnyílásra tennék szúnyoghálót vagy ilyesmit, s ez lenne a szellőző. Csak azt a rést nem tudom hogy fedjem le, ahol a kábeleket kivezetem. Ha azt nem fedem le, kiszökhetnek az eleségállatok? tücsök stb.
2013. nov. 22. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Akváriumban nem , csak terráriumban! ;)

Egyébként tarthatsz. A méret bőven elég 1 példánynak.

40 cm magas terkóból nem fognak kiugrani. Az etetőnyílást fixen nyitva hagyhatod. Egyébként meg érdemes délután vagy az esti órákban etetni, annyit, amit reggelig mind megeszik.

2013. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy nem mászik ki a tücsök, mert akkor a családom tuti falramászna :)
2013. nov. 25. 13:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen és egy ilyen műanyag tetős terráriumban hogyan oldanád meg a fűtést?
2013. nov. 25. 14:34
 4/5 anonim válasza:
Kétféleképpen. Az egyik: vedd le a műanyag tetőt, és lámpával. Azért nem lehet ott a tető, mert [1] megolvasztja a lámpa és [2] az UVB lámpa vitaminos sugarai nem jutnak át rajta. A második mód: van ilyen melegítő fólia, amit ráragasztasz az akvárium falára, bedugod, és máris melegít...
2013. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!