Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Bebarnult a madagaszkári...

Fóka22 kérdése:

Bebarnult a madagaszkári nappali gekkóm orra, beteg lett?

Figyelt kérdés

A novemberi terraplázán vettem, pár hónapos kis gekkó(Phelsuma mad. Kochi. Tücsökkel és muslicával, gyümölcspéppel etetem. Egyik napról a másikra az orra hegye barna lett, ez mitől lehet? Vitaminhiány? Mikor várható az első vedlés?


Mióta megvan, van egy kedvenc helye, gyakorlatilag ott gubbaszt egész nap, vadászni lemegy. Nem mindig érdekli a kaja, a gyümölcspéphez nem nyúlt hozzá hétvégén.



2013. nov. 25. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
mindeképp élő kaja kell neki kicsi csótány v tucsok és vitaminozdd!! a sera a legjobb és tobb mint valoszinu hogy csak változik a szine lehet hogy nemsokára vedlik is de elvileg nem kéne baja legyen
2013. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vitaminoztam az eleséget minden alkalommal, volt, amit nem evett meg azonnal, így lehet azon nem volt elég por, de ha jól tudom 1 napot ki lehet/kell hagyni a vitaminnal is. Nem láttam rajta semmi levertséget, egyik napról a másikra történt vele ez, és sajnos mire melóból hazaértem el is pusztult. :( Páratartalom és a hőmérséklet is megfelelő volt mindig. A börzén vásárolt tücskök között volt egy pók, amit ki is szedtem közülük, amit az eladó rakhatott bele véletlenül, de figyeltem mit teszek be neki enni. Tényleg nem tudom, hogy hol rontottam el. :( Van valakinek tanácsa?
2013. nov. 26. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy eleve betegen vetted, vagy csak túl fiatal volt az eladáshoz!

Nem létezik másképpen, hogy belepusztuljon abba, hogy ilyen jó sora van!

2018. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!