Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy teknősöm, esténként...

Van egy teknősöm, esténként mindig zörög a terráriumában, nagyon idegesít mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Nincs szívem másnak oda és csak az én szobámban fér el. Nem akarom eladni sem.

2013. dec. 4. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az üvegen zörög ragaszthatnál a páncéljával egy magasságba az üvegre egy szivacs csíkot.
2013. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vazul12 ***** válasza:
Nekem soha nem zörögnek (nekem kettő van) de ha mégis akkor adok nekik egy kis kaját
2013. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem csak úgy kaparássza hanem mászkál a kövön (elég nagy kb 15 cm hosszú)és ezzel mintha egy szikla gördülne a másikon, persze nem olyan hangos, épp csak annyira, hogy felébresszen vagy megzavarjon az alvásban.
2013. dec. 7. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
tegyél kispárnát a fejedre!
2013. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én teknôsöm is ezt csinálja , és sajnos amikor rájön akkor nehez megfékezni abban, hogy tovâbbra is kaparjon. Ha teljesen fénymentesen be tudsz sötétíteni, akkor el fog menni ô is aludni. Nálam ez az egyetlen módszer vált be. Ha megetettem utana folytatta és attól csak még inkább feléledt, szerintem az nem jó módszer, de én is kísérleteztem vele egy darabig, mire valami hatásos lett. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen:))
2013. dec. 13. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!