Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a tekimmel?

Mi lehet a tekimmel?

Figyelt kérdés
VETTEM EGY PÁR HÓNAPJA EGY SÁRGAFÜLŰ ÉKSZERTEKIT AZ ÁLLATBOLTBÓL , EDDIG SEMMI BAJA NEM VOLT , S MOST PEDIK "ÉNEKEL" ÉLES HANGOKAT AD KI , S A SZEME CSUKA VAN !! DE RITKÁN KINYITJA !!SOS , MI BAJA LEHET HA LEHET NORMÁLIS , SEGÍTŐ VÁLASZOKAT KÉREK , KÖSZÖNÖM!! :(
2014. jan. 4. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ünnepli az újévet.
2014. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kiemelt "normális válaszokat" eszement állat!! xddd felfogás jó kicsi
2014. jan. 4. 14:23
 3/5 Giongi válasza:
Az én ékszerteknősömnek is csukva van a szeme télen, mivel szerintem téli álmot alszanak, mint a medvék. Egy kicsit melegebb van, akkor már virgoncabbak, és esznek is valamit. Az énekléssel kapcsolatban nem tudok segíteni, de lehet, hogy a vize nem megfelelően meleg. Van vízmelegítője a teknőcnek?
2014. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja téli álmot alszanak természetes közegükben is plusz25-30 as hőmérsékleten is. ők nem alszanak téli álmot. de mivel hidegvérű állatok ezért mint mi emberek ők is alkalmazkodnak. lehet őket teleltetni. de itt most enyhe tél van ergo nem fognak téliálmot aludni 5 fok körül lehet őket téliálomra bírni de ha felébrednek azonnal vissza kell tenni őket a 25-28 fokos vizbe. száraztérrel napozoval ellátva. én megmutatnám egy hozzá értő dokinak vagy hüllőszakértőnek.
2014. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van vízmelegítője :)))
2014. jan. 5. 18:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!