Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kb 2 hete vettem egy teknőst...

Brigcsi123 kérdése:

Kb 2 hete vettem egy teknőst és azóta nem evett semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
etesd meg
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

milyen teki? Hogy próbálod etetni? Kint vagy bent?

Mondjuk bárhogy is próbáltad, a két hét szerintem sok. Ennie kellett volna már. Lehet én elvinném egy állatorvoshoz.

2014. jan. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Probaltam a szájához tenni probáltam az akváriumban probáltam kint szárazon de miota 2hete megvettük nem evett
2014. jan. 6. 13:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Aha, és mivel eteted? Fagyasztott hal kéne neki.
2014. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy kiveszed egy kis tálba, teszel bele vizet az akváriumból, kb annyit, hogy ellepje a páncélját, és abba mehet a darabolt, fagyasztott kishal. Aztán hagyd magára, szobaajtó becsuk. De továbbra is tartom, ha 1-2 napon belül nem eszik, akkor vidd el dokihoz. Inkább vigyed feleslegesen, minthogy nagyobb baj legyen.
2014. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagy száritott rákot vagy granulátokat adok neki . A halat még megprobálom. Köszi
2014. jan. 7. 11:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit. A szárított kajákat felejtsd el! Tuti beteg lesz, ha csak azt eszik. A fagyasztott halnál jobb nincs.
2014. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindegy milyen halat?
2014. jan. 7. 18:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Díszállat kereskedésben kérj a teknősnek fagyasztott halat. Amit adnak, biztos jó lesz. Én is azzal etetek.

Kb annyit adj neki, amekkora a feje és a nyaka mérete együtt, kis darabokra felvágva.


Szívesen. Amúgy nem tudom, ismered-e ezeket a honlapokat. Rengeteget lehet belőlük tanulni.


[link]


[link]


Majd írj, mi újság a tekivel.

2014. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak ezt az egy oldalat talaltam megprobállom köszi majd irok
2014. jan. 7. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!