Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gekkótartók! Nagyon nagy baj...

Gekkótartók! Nagyon nagy baj az, ha egy Leopárdgekkó kb.2 hétig nem akar enni?

Figyelt kérdés
már 4 éve megvan,és nagyon régóta van már ilyen.tudtok valamit erről?ez nagy baj?

2014. jan. 7. 18:42
 1/9 Zowie ***** válasza:
Szia! Ha nincs lefogyva, egészséges nem gond ha nem eszik. Nekem se esznek minden nap. Mit adsz neki enni? Lehet, hogy csak válogatós. Nekem van egy kicsi, az csak a tücsköt hajlandó megenni, a lisztkukacra rá sem néz. A többiek megeszik a kukacot de ez ha 3 hétig csak kukac van és nincs tücsök nem eszik. Amúgy nekem is a nagyok 2-3 hetente esznek tücsköt.
2014. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én tücsköt adok neki,és eddig általában megette.lisztkukacot is eszik,ha azt adok neki.elvileg mostmár egeret kellene nrki adni.....de én tücsköt adok neki.már így is meg vagyok őrülve a ciripeléstől,még elkéne a cincogás XDDD
2014. jan. 8. 19:45
 3/9 Zowie ***** válasza:

Én nem szoktam nekik egeret adni, sajnálnám ahogy ott visít, meg szerintem meg se ennék.

Egyszer hoztunk vagy 100 csokicsótányt de nem rajongtak érte, de a pók jól járt:D

2014. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zowie ***** válasza:
Vitaminozod a kaját?
2014. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

XDDDDDD

hát,kb. 2 évig vitaminporoztam.azóta nem adtam neki.

2014. jan. 9. 17:11
 6/9 Zowie ***** válasza:
Ha jó húsba van és rendesen levedlik akkor nincs gond. Így télen amúgy is lassul az anyagcseréjük és az étvágyuk is csökken. Lámpázod?
2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem,ilyen hosszú melegítőkábele van.
2014. jan. 10. 19:01
 8/9 anonim válasza:
75%
Szia! Az enyémnek is ilyen gondja volt! Egeret ne adj neki, mert az sérülést okozhat!!! Vitaminporozni mindig megéri! A tücsök az jó táplálék, a lisztkukacban kevés a tápanyag ígyhogy az max. desszertnek! Én amikor nem evett ,,tömtem". Piszkáltam a száját, és amikor kinyitotta akkor gyorsan belenyomtam a vitaminporos tücsküt! Akkor leraktam és lenyelte! Ha nem nyelte le akkor elölről! Akkor mélyebbre nyomtam és egy kis ideig befogtam a száját! Utána általában lenyelte! Nem élvezet csinálni, de ha ezen múlik az élete akkor el kell gondolkozni! Remélem segítettem!
2014. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm mindkettőtöknek :)
2014. jan. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!