Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllôt vegyek terráriumba?

Milyen hüllôt vegyek terráriumba?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 120x50x50-es terràriumom amiben csak pàr viràg van (viràg földben) és szeretnék bele vmi hüllôt (inkàbb gyìk félèt), de vmi olyasmi kéne ami nem túl nagy (30cm), szép színei vannak ès nappali èletmódot folytasson az se lenne nagy baj, ha vmi hangot is adna ki néha (volt règen zöld leguànom , de az semmit nem csinàlt). Fontos lenne mèg, hogy a gondozása ne legyen nehéz pl. veszek neki egy doboz bogarat azt azzal elvan egy hètig. A vàlaszokat elôre is köszönöm.

2014. jan. 12. 08:26
 1/3 anonim válasza:
vegyel bele kameleont nekem is az van es nagyon szep allat raadasul nem is kell gyakran takaritani :)
2014. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kaméleon kényes páratartalomra, hőmérsékletre és a kajáját mindig vitaminozni kell, ráadásul magasabb hely kéne neki. Nem ajánlom. A szakállas agáma viszont jó lenne neked, neki pont megfelel ez a méret. Igaz, 40-50 centire is megnő. Kiskorában csak rovarokat eszik, ahogy egyre nő, egyre több zöldséget igényel.

Olvasmány: [link]

2014. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem van kaméleonom nagyon cuki meg minden de sok időt és gondozást igényel szoval az nem jó neked.Van még leopárd gekkom de nem a sárgás fehér sima hanem az szép leopárd mintás :) nagyon cuki.kb 20 cm-re nő meg.ha benyulsz bele mászik a kezedbe meg minden.ha benyulsz akkor elvan,ha nem akkor is.szerintem nagyon szép és nem nehéz tartani,főleg ugy hogy gyerek létemre mondom :D
2014. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!