Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyire jellemző, hogy a...

Mennyire jellemző, hogy a kígyók átmászkálnak a szomszédokhoz, és hogyan mennek át?

Figyelt kérdés
Feleségem azért nem mer költözni új házba, mert nem ismei a szomszédokat, és fél, ha az egyiknek van kígyója, akkor az átmászik a mi lakásunkba.
2014. jan. 15. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

annyira lefáraszt ez a kérdés hogy az nem emberi

de hát persze az köztudott hogy minden második ember kígyót tart a házában szabadon, múltkor én is elakartam költözni, de nem mertem mert féltem hogy a szomszédnak van egy oroszlánja ami átjön és szétszed

2014. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte esélytelen.Mert ha még a terráriumból ki is szökik,nem tudja kinyitni az ajtót,hogy átmehessen a szomszédba.
2014. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha kimászik az ablakon, és fel-le mászik a falon, vagy a teraszon a szomszédhoz?
2014. jan. 16. 12:54
 4/5 Bajer ***** válasza:
Ismerkedjetek meg a szomszédaitokkal. Ha van ott kígyó akkor dumáljatok róla, hogy milyen fajta, tisztázzátok, hogy mennyire veszélyes vagy sem. Amúgy ha pithon, az nem veszélyes. Cirkuszban felhívtak a színpadra és a nyakamba akasztottak 2 pithont. Tök nyugodtak voltak, a nyelvüket sem öltögették. Elég nehezek voltak és hidegek. Lehet, hogy lehűtötték őket és ezért voltak olyan nyugisak.
2014. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak pár ismerősem nevében tudok nyilatkozni, mivel ők tartanak kígyót (különféle pitonok ill gaonasikló) olyan előfordult egyszer-kétszer hogy a terráriumból kiszökött (a teőt elfelejtették visszarakni), de lakásban maradtak. A szomszédhoz soha egy se jutott át.

Azt viszont hogy a feleség így látatlanba retteg és költözéskor a kígyó az elsődleges szempont én irracionális an erős félelemnek érzem.

2014. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!