Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek létezik a Loch...

Szerintetek létezik a Loch Nessi szörny?

Figyelt kérdés
(bocsánat a helytelen, kategória választásért)

2014. jan. 31. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokat gondolkodtam ezen, de arra jutottam, hogy valami nagy, különleges állatnak kellett ott lennie. És különben is, szeretem az ilyen relytéjes történeteket, szóval szerintem valóban volt ott valami. :)
2014. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ahogy még UFO-k sem látogatták meg a bolygónkat. Már van annyira fejlett a technológia és annyira szenzációéhes a társadalom, hogy akkor előkaparták volna és mutogatnák de lefilmezni normális minőségben tuti megtették volna. Lehet régen volt ott valami ősi lény de tuti már elpusztult.
2014. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
en is igy vagyok vele. szerintem ez tobb mint barmilyen kitalaltnak hitt dolog. :)
2014. jan. 31. 12:31
 4/4 anonim válasza:
Hát engem is izgat a téma hogy létezik-e vagy nem.Sokat olvastam róla ,de nem találtam rá bizonyítékot ,hogy tényleg létezne.Lehet ,hogy csak valaki kitalálta és tovább terjedt a világban.Vagy az is lehet hogy tényleg létezik.Lehet ,hogy ez már sosem fog kiderülni hisz a lény már réges rég halott.De lehet az is ,hogy mégsem.Szerintem egy nap majd rá jönnek a tudósok ,hogy létezik-e.Addig is te sem és én sem fogjuk megtudni hogy létezik vagy nem.Ja és persze szerintem nem létezik!!!
2014. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!