Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hova bújhat a lakásban egy...

Hova bújhat a lakásban egy király sikló? SEGÍTSETEKKK MERT KISZÖKÖTTT! GŐZÖM SINCS HOL LEHET!

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

LOL


Bútor mögött,kanapé alatt,lehet csak összekuporodott a fürdőszobában ^^

2009. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meleg párás helyen fűtőtest közelében
2009. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha " KISZÖKÖTTT" akkor miért a lakásban keresed? Szerintem tolj el mindent butort kicsit, vagy csap nagy zajt a lakásban, és akkor biztos " előbukij" vagy legalábis lesz esélyed hogy meglátod egy mp-re
2009. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van az emeletten egy förő három hálószoba egy gardróbb,és egy kazánház.A kazánházban nagyon alaposan megnéztük,de ott nincs

Van valaki aki szakértő,és van sejtése hol lehet kicsit részletesebben?

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 8. 17:52
 5/9 A kérdező kommentje:

bocsi fürdő

Már majdnem mindent elhuzogattunk

2009. dec. 8. 17:54
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja és egy számítógépszoba.

Vajon ha kirakok annak a szobának a közepébe egy egeret arra előjön?

2009. dec. 8. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos en is igy jartam a gabona siklommal harom honappal ezelott de azota sem kerult meg.Azota vettem egy ujjat...:(
2009. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó de ha éhendöglik valahol akor büdös lesz...és ki tudja mikor találjuk meg és megy ki a szag a házból.És mi van ha talált egy rést és bemászott a padló alá,ott jó meleg,és sötét van, ráadásul padlófűtés van a házban.És ha megdöglik a csövek közt akkor a melegtől jobban fog bűzleni,és a padlót is szét kell szedni :'(
2009. dec. 9. 16:43
 9/9 anonim válasza:
Nálam nyáron egy vízisikló volt a szobában. Őt a gyerekeim játékai között fedeztem fel először, és ezután bemászott a szerkrény mögé.De ki tudja mióta éltünk egy fedél alatt. És még az a szerencse, hogy nem a gyerekeim találták meg.
2009. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!