Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit Esznek a kígyók? (lent...

Mit Esznek a kígyók? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
szóval szeretnék venni egy kígyót és az a baj hogy nemtudom mit eszik menjek be egy diszállatkereskedésbe és kérjjek kigyoeledelt vagy mi??? :) a másik dolog hogy kisseb kigyot akarok venni nagyon kezdö vagyok a hüllők terén milynfajta kigyot vagy soklót vegyek

2014. febr. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A kígyók leginkább élő állatot esznek. A kisebb kígyóknak például kisegeret szoktak venni az állatkereskedésekben. Nagyobbaknak hörcsögöt, kisnyulat. Élve. A kígyó majd megöli magának.

(Na ezért nem tartok én kígyót, bár tetszenek. De én sajnálnám a kajáját...)

2014. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tarts valamilyen vízisiklót, az halat eszik. Elvileg jó neki a fagyasztott is, de azt nem árt vitaminozni. Nekünk sávos vízisiklónk van, a tenyésztője mondta.


De a kígyók többsége egyébként tényleg rágcsálókat eszik, állatkereskedéekben általában tartanak direkt erre takarmányegeret/-patkányt.

2014. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is szerettem volna, de aztán mivel a kígyó élő rágcsálót még a kisebb kígyó is egeret vagy nem tudom mit eszik ezért nem vállaltam be! siklónak van szárított hal, de vitamin javasolt.. én úgy tudom nyers és fagyasztott halat is megeszik meg ilyesmi
2014. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"szárított hal" miii?

élő vagy fagyasztott egeret esznek

2014. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egeret futóegeret eszik patkány hörcsögöt nem halat :-)
2014. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
paszuj levest meg rizskását
2014. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utálom a rágcsálókat, simán odaadom a kígyóimnak élve is
2016. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!