Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöm az állatkereskedésb...

KisGilby kérdése:

A teknősöm az állatkereskedésben teljesen aktív volt. Hazahoztam, még csak 1 órája vagyunk itthon, de alig mozog és megpróbál elbújni. Ez normális reakció az új környezet miatt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,még nem szokta meg az új helyet.1-2 nap és ugyan olyan aktív lesz mint a boltban:)

Én karácsonykor kaptam 2 kicsit,ők is féltek.

2014. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis en is 2 hete vettem eggyet es nagyon felt meg nem is evett az elso 2 napban! Most teljesen jol van mar nem fel es eszik is rendesen :)
2014. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Meg van ijedve! ez teljesen normális, javaslom nem ki-ki venni az elején különben nem fogja megszokni a környezetét
2014. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez normalis.

Megviselte az ut, es az ujj kornyezet.

2-3 het alatt mar nem fog annyira megilyedni ha odamessz az akvarium ele..

Ne piszkald, vilagits neki!

2014. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem már több mint 8 éve van teknősöm :D igen ez normális nálunk az akváriumba építettünk neki kőbarlang szerűséget és ott volt az első 1-2 héten bent és nem jött ki aztán persze kijött és azóta már jól "kiismertem" ha napozni akar kimászik a kövére fölkapcsolom a kislámát ami ott van. éhes akkor úgymond kaparja az akvárium szélét és arra úszik amerre megyek
2014. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fel. Biztos te is felnel ha egy orias elvinne egy ismeretlen heltre. Majd megszokja ne aggodj.
2014. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!