Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kenyai Homoki Boa ( Valaki,...

Gerxix kérdése:

Kenyai Homoki Boa ( Valaki, Valami? )

Figyelt kérdés
Tudnátok pár dolgot róla írni? Saját vélemény minden érdekel. Nem rég találtam és meg tetszett, de elég kevés le írás van róla..... Azt tudom hogy Magyarországon még nem igazán elterjedt egy kígyó faj. Szóval aki tudna róla egy két dolgot azt előre is köszönöm.

2014. febr. 24. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon megijedtem.Egyébként a haragnál rosszabb a csalódottság pl.Arra mit ír fel a doki?Főleg ha el sem tudja érni h meglátogassam (ja és nem hiszem h az csak az én bajom,akkor nem lenne ez az oldal,meg a többi;) )A Gótika c filmnek az a mondani valója (NEKEM)h a drnő,is akkor tudott segíteni ÉRDEMBEN a betegének amikor már hitt neki.
2014. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kistestű óriáskígyók, a nagyobb, idősebb nőstények elérhetik az egy métert, de átlagosan körülbelül 70-80 centisre nőnek. A hímek még ennél is kisebbek. Ebből a fajból is léteznek már színváltozatok, így például albínó, snow, striped, tiger és még sorolhatnánk.Úgy általában elég jó étvágyú állatokról van szó, tartásuk során még nem tapasztaltunk náluk éhségsztrájkot. A bébi homoki boák könnyebben „indulnak” élő, egészen pici újszülött egerekkel. Később gond nélkül elfogadják ez előzetesen leölt, vagy a fagyasztóból kivett, felengedett egeret. A nőstényeket körülbelül hetente etetem, a hím ennél ritkábban, 10 naponta, kéthetente eszik. Friss víz mindig legyen előttük egy tálban, ebből gond nélkül isznak.Kezelése még a kezdő kígyótartónak sem okozhat gondot. Ha kézbe kell venni az állatokat, akkor inkább próbáljunk meg alulról alájuk nyúlni, inkább a test középső harmadánál fogjuk meg őket. Védekezésképpen dobálják magukat, és haraphatnak is. Kis szájuk és apró fogaik miatt nem képesek komoly sérülést okozni. A kor előrehaladtával egyre nyugodtabbá válnak, de sok példány még ekkor is harapós marad.

fabokroland94@gmail.com

Írj neki.Nála van eladó.

2014. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már írtam neki :-) Tőle veszek 2 darabot, most szombaton megy érte tesóm meg sógornőm! Nagyon várom már *-*
2014. febr. 24. 19:17
 4/5 anonim válasza:
A válaszadónak üzenném, hogyha már másolsz, akkor illik odaírni, hogy honnan másoltál. :)
2014. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja hát igen de legalább foglalkozott a problémámmal xD És azért zöld pacsit adtam neki :)
2014. febr. 25. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!