Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A leopárdgekkóm kiugrott a...

A leopárdgekkóm kiugrott a kezemből és leesett a földre, kb.1 méteres magasságból, utána megfogtam és visszaraktam a terráriumba de nagyon aggódom érte hogy esetleg valami baja történt, de ahogy láttam mozog rendesen. Nem törhetett el neki csontja?

Figyelt kérdés
belemászik magától a kezembe de ha a másik kezemmel megfogom hátulról mert vissza akarom rakni akkor meg mindig kiakar jönni, és most ki is ugrott. köszi a segítségeket, nagyon aggódom érte.
2014. febr. 27. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olvasd csak el :) szerintem ennyitől nem lehet baja neki. :)
2014. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) bár itt azt írják, hogy vigyázni kell, hogy nehogy kiugorjon a kezünkből ha felvesszük, mert baja lehet.
2014. febr. 28. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
igen én is elolvastam :) de talán ha elő szokott fordulni ilyesmi, biztos fokozottan felhívták volna a figyelmet a baleset veszélyre, hogy megsérülhet az állat. Vagy hogy nem szabad kézbe venni emiatt. Ne félj nem lesz baja. :))
2014. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi megnyugtattál :) úgy látom amúgy, hogy semmi baja, mozog, sőt eléggé eleven :D
2014. márc. 1. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír. :) Örülök neki. :))
2014. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az enyém is szokott ilyeneket csinálni, eddig semmi baja, ne aggódj. Arra vigyázz a kézbevételkor, hogy ne érj hirtelen a hátához/farkához, mert akkor megijed és esélyes az ilyen.
2014. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gekkókat igazából úgy kéne felvenni , hogy "felmered" a két kezeddel. :)
2014. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!