Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A fiatalabbik leopárdgekkóm kihányja a tücsköt, amit megeszik.Először megevett 3 lisztkukacot, azokat kihányta. Vettem neki tücsköket, megevett 4et 5öt, azok közül is kihányt vagy kettőt rá egy fél napra. Nem látszik betegnek, este nagyon aktív, már nem olyan félős. Most adtam neki Sera Reptilint feloldva vízben egy kis kálciummal. Nem tudom mi lehet vele, ha a meleggel lenne gond, akkor a másik nem enne, de az meg nagyon falánk.Léci segítsetek!!!

2014. márc. 3. 10:49
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy sok neki. Próbáld ki hogy csak 1-2 kis tücsköt adsz neki, aztán ezt a számot lassan és fokozatosan lehet növelni, ha akkor is kihányja, akkor menjetek állatorvoshoz.
2014. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!