Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fél év körüli sárgafülű...

Fél év körüli sárgafülű ékszerteknősöm van. Mikor megvettem sárgás színű volt a hasa. Most világosbarna lett, és a páncéljának a széle is barna. Mitől van ez, és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Állítólag finom a teknősbéka leves! én megfontolnám!


Üdv.: Rádió Banderas!

2014. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha értelmeset nem tudsz írni,hülyeséget ne írj.Köszönöm.
2014. márc. 5. 06:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Mienk is megbarnult egy kicsit.

Esetleg az alga. Óvatosan, fogkefével le lehet takarítani.

2014. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy fényképet tudnál feltenni róla?
2014. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Növekszik, megváltozik a színe. Nekem is van egy vörösfülű tekim, mikor kicsi volt akkor cuki sárga volt a hasa, a háta meg szép zöld és sárga csíkok voltak rajta. Most már 11 éves, a hasa sárgás barnás, és foltos, a háta meg mocsárzöld. Nem lesznek mindig olyan színűek mint kiskorukban.
2014. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gagamama ***** válasza:
Ha rendszeresen takarítod az akváriumot akkor nem attól van ha meg nem akkor meg attól van. Szerintem ahogy fejlődik és erősödik a páncélja azért is színeződik. :)
2014. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!