Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » én akarok venni egy kígyót...

én akarok venni egy kígyót még nem volt nekem egy sem, és nem tudom hogy milyen fajta lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


kezdőként mindenképpen a gabonasiklót ajánlom, eléggé strapabíró állat, és elnézi a gazdája kezdeti bénázását is. Mellesleg nem egy drága jószág. Vadszínűt (a természetben előforduló változatát) már 3-4 ezer forint körül meg lehet kapni... ha egy kicsit különlegesebbre vágysz akkor akár 70ezret is kérhetnek érte.


a régebben kitenyésztett színváltozatokat olyan 7-10ezer forintért már meg lehet kapni. Ajánlom, hogy a legközelebbi Terraplaza börzére látogass el, van miből válogatni :)


ezen az oldalon eléggé sok infót megtalálsz róla:


[link]

2014. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hunhubi82 ***** válasza:
Szia! Gabonasikló vagy királypiton! A gabonasikló tényleg jobban eltűri, ha "bénázol" viszont nekem speciel nem tetszik, persze ez egy szubjektív vélemény! Én is kezdő vagyok és én a királypitont választottam. Sokan le akartak beszélni róla, de ha rendesen felkészülsz nem lesz velük baj! Ha lehet akkor hivatalos tenyésztőtől vásárold, vagy egy igazán lelkiismeretes kereskedőtől! Pl. ahonnan én vettem kb. 3-4órás oktatást tartott róluk, anélkül, hogy megkértem volna rá!
2014. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gabona sikló az a megfelelő választás
2014. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!