Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagyon CSÚNYA a háta az...

Nagyon CSÚNYA a háta az ékszerteknősömnek! MI lehet a baja?

Figyelt kérdés

Az állatorvos szerint, csak hámlik, de már több mint egy éve nem javult a páncélja :( Kopott szürkés az egész, talán a táplálkozással lehet a baj? mindig csak halatkap. Van egy társa is neki szebb a páncélja. Nem tudom mi lehet, kérlek segítsetek!


Olyan mint neki, csak az enyémnek az egész háta olyan már több mint 1 éve!

[link]



2014. márc. 29. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen vízköves. Próbáld lesúrolni fogkefével.
2014. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én teknősömnek is ilyen!Nem lesz semmi baja! :)
2014. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 30. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en tekimnek is elindult valami ilyesmi es renszeresen vizcserekor letisztitom ot is es mostmar nem laszik ugyhogy nyugi szerintem is csak vizko mert ha hamlik akkor az darabkakban jon le nem igy :)
2014. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek akkor szokott ilyen lenni mikor hámlik egy párhétig ilyen a páncéljuk meg vakaróznak és ha a szélét fellehet húzni akkor egybe vagy darabokba letudod venni az egész lemezt (de ami még le van ragadva azt hagyd majd idővel lejön)
2014. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gagamama ***** válasza:
Változatossabb kaját adjál neki hogy meg legyen a megfelelő vitaminja. Sok D vitamint adjál neki.
2014. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!