Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol vegyek leopárd gekkót és...

Hol vegyek leopárd gekkót és neki felszerelést (terrárium+minden ami bele és hozzá kell)?

Figyelt kérdés
+mennyibe kerül minden egyben(4-5 gekkóra gondoltam de lehet, hogy csak 2-3 lesz) és pontosan mire van szüksége(konkrét típusokra gondolok pl. milyen lámpa vagy milyen talajfűtő)
2014. ápr. 6. 02:46
 1/3 bencehun_4157 válasza:
A kérdésedre április 12-13.án kapsz választ!
2014. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Felszerelést minden állat kereskedésben, vagy állateledel szakáruházban kapható, ill. tanácsot is kaphat ugyan itt. Leopárd gekkó sok helyen vásárolható, javasolom, hogy a számitógép keresőjébe irja be a "leopárd gekkó vásárlása" kifejezést és több ajánlatot is találhat.
2014. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen beírtam a keresőbe a kérdés feltevése előtt de épp ezért tettem fel a kérdést. Rengeteg ajánlatot találtam különböző árakban és gondolom minőségekben ezért gondoltam valaki itt tud olyan boltot/oldalt/személyt ajánlani akiről személyesen tudja, hogy megbízható, minőségi és nem túlárazott dolgokat árul.
2014. ápr. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!