Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » FONTOS! Találtam egy kis...

Nokhedlii kérdése:

FONTOS! Találtam egy kis teknőst. Életben mardhat?

Figyelt kérdés
A víztől nagyon távol találtam hazahoztam és csináltam neki helyet. Utánnanéztrem hogy milyen hely kell neki és az alapján csináltam. Vettem neki szárított rákot de nem nagyon akar enni. Van esély rá hogy életben maradjon?

2014. ápr. 6. 07:02
 1/5 anonim válasza:
38%

Van rá esély, hogy életben maradjon! :)

Nem hiszem, hogy olyan kényes állat lenne.

Egyébként nekünk volt mocsári teknősünk évekkel ezelőtt ugyan, de az se sűrűn evett...

Mi egy pár hét után visszaengedtük a Dunába, és szépen vissza is úszott a vízbe. A legjobb nekik a természetben.

2014. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

A mocsári teknős védett állat, nem a te otthoni szórakoztatásodra való.

Mi az, hogy "találtad"? Nem találtad, fogtad, és elraboltad.

Mi van, nincs 1500 Ft-od ékszerteknősre?

2014. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jót akart. Azonban, kérdező, a legjobb tényleg az, ha visszaviszed oda a vízhez, ahonnan elhoztad. De nagyon jófej vagy, hogy megpróbáltál segíteni neki :)
2014. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ki kell deríteni milyen teknős!

Aztán ha kiderült, aszerint kell vele bánni.

Pl ha mocsári teknős, mielőbb vissza kell engedni a természetbe!!!

2014. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
08:48, Te milyen bunkó vagy! A kérdezőnek nyilván szórakozni támadt kedve, és ezt Te, így ismeretlenül meg is tudod ítélni! Tanácsot kért, nem sértegetést!
2014. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!