Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A görög teknős bírja a fogdozást?

A görög teknős bírja a fogdozást?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha kb napi 10-szer kiveszik,megsimogatják,kezükbe veszeik...Na szval bírja?

#állat #teknősbéka #hüllő #simogatás #fogozás #testudo hermanni
2014. ápr. 13. 18:23
 1/7 vasstoto ***** válasza:
Igen de most miért akarod naponta 10x kivenni és simogatni ez egy hüllő nem pedig egy kutya. Ha simagatni akarsz állatot akkor vegyél kutyát, macskát
2014. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én vettem ki...anyukámék én csak aggódok hogy valami baja lesz.:-)
2014. ápr. 14. 20:49
 3/7 anonim válasza:
Az enyémek (nelson tekik) kifejezetten "igénylik" a simogatàst:)
2014. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igazából bírják:) az enyémek is nagyon szeretik de nem szabad túlzásba vinni... és óvatosan kell kivenni meg a hátára tilos fordítani! ha sokáig a hátán van attól akár meg is halhat.
2014. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen azthiszem a levegő belemegy a nemtudommijébe és megfullad...Hallotam már róla!:)
2014. máj. 3. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem nem kene naponta 10x kivenni szegenyt.
2014. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te meg befoghatod!Ku*vára elmondtam hogy nem én veszem ki ba*meg!De ezt már irtam!...Szóval akkor szólj ha értelmes válaszod van!!Szerintem se kéne kivenni,de ha nem vagyok ithon!?pff hülye!
2014. máj. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!