Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Két fajta teknőst lehet...

Két fajta teknőst lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Van két ékszer teknősöm és szeretnék királyteknőst is.Be rakhatom az ékszerhez vagy jobb inkább külön?
2014. ápr. 22. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg össze nem szoktatod őket addig egy vízbe ne tedd őket szerintem szárazföldön mutasd őket be egymásnak őket (kisebb az esély a verekedésre) és csak később enged ők egy vízbe ha még kicsik akkor szerintem egyből a vízbe is teheted de eleinte csak felügyelettel (az enyémek 6 évig egy vízbe voltak és egyszer összekaptak úgy hogy a húsos láda oldalát amibe voltak összetörték azóta nem lehet őket egy Vízbe tenni de szárazföldön szeretik egymást)
2014. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az ékszerteknősök még kicsik, decemberbe kaptam őket, nincsenek egy évesek.A királyteknőst is kicsiként szeretném még beszerezni :)

köszönöm a válaszod!

2014. ápr. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!