Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A halálán van a pézsmateknősöm...

A halálán van a pézsmateknősöm? Beteg, vagy semmi baja, és csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Guszti, a pézsmateknősöm már vagy 2 napja mindig csak kint van a kövön, nem eszik semmit, alig mozdul meg, és ha berakom a vízbe, nagyon furán úszik, kicsit ferdén, és úgy, hogy kinn legyen az orrocskája a vízből. időnként kinyújtja a nyakát az ég felé, és kitátja a száját; olyan, mintha szenvedne, és nem tudom, mit kellene vele tennem. Túlélheti? Beteg? Vagy semmi baja, csak mondjuk téli álmot akar aludni (alszanak a teknősök téli álmot? mind1.., és csak én reagálom túl? És mivel két teknősöm van, a máikat, aki normálisan viselkedik, elkülönítsem? Lehet, hogy fertőzött?Nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek, nem akarom látni, ahogy szenved .. :'( Egyébként még nem idős, nyár végén kaptam őket, akkor gyakorlatilag újszülöttek voltak.

2014. ápr. 22. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni még, hogy mikor kitátja a száját az ég felé, nagyon furcsa hangot ad ki, mintha ropogna belül, meg valami nyüszítés-félét, nem tudom leírni, milyet-persze csak nagyon halkan. :(
2014. ápr. 22. 13:13
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet tüdőgyulladása van vidd el állatorvoshoz
2014. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egyébként nem baj neki, ha folyton kinnt van a szárazföldön? nem fog kiszáradni? És elkülönítsem őket? Cseréljek vizet? Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de nagyon aggódom..
2014. ápr. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!