Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kaliforniai királysikló meg...

A kaliforniai királysikló meg a gabonasiklóknak van mérge?

Figyelt kérdés
A kaliforniai királysikló kezes jószág mert szeretnék egyet venni mennyi foknak kell lenni a király siklónak és a gabonasiklónak a terráriumban? A terráriumot lámpával lehet melegíteni mert fokmérőm van csak terráriummelegítőm nincs?

2014. ápr. 24. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs mérgük.


Kaliforniai királysikló tartásáról:

[link]

[link]


Gabonasiklóról:

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ennyit nem tudsz akkor szerintem még járj utána kicsit a dolgoknak aztán egy hónap múlva vegyél ha akarsz meg ha már tudsz róluk eleget
2014. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló . kössz

2.válaszoló. én is úgy akarok venni hogy előbb mindent megakarok róluk tudni :)

2014. ápr. 26. 11:54
 4/7 anonim válasza:
siklónak tudtommal nem sűrűn szokott mérgük lenni.
2014. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

először tanulj meg írni, mert tök zagyva a kérdésed, aztán vedd a fáradságot h a googleba beírod a két állat nevét mielőtt ekkora marhaságot kérdezel.


előre sajnálom szegény állatokat.


és kedves utolsó, igen

2014. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hopp az előzőt véletlenül elküldtem, tehát kedves utolsó, rosszul tudod, vannak mérges siklók, pl a disznóorrú sikló (heterodon nasicus). ez bár egy hátsóméregfogas kígyó, és a mérge emberre szinte veszélytelen, de mérgesnek mérges.
2014. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olvasni tudsz ? Azt írtam általában, szerintem a siklóknak nagyobb része méregtelen.. Egyébként igen én is ismerem az általad említett állatot is.
2014. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!