Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » üdv. Március vége felé szeretn...

üdv. Március vége felé szeretnék venni egy kaliforniai királysiklót már mindent megtudtam róla most a terráriumot szeretném berendezni?!

Figyelt kérdés
az aljába mit tegyek azt olvastam hogy a köves homokos részen van akkor tegyek az aljába homokot és követ búvóhelynek ?? virágnak meg kövirózsát vagy tehetek be mást is nem nagyon akarom hogy ilyen mű virágokkal teli helyen lakjon hanem inkább a valódi természethez hasonlító helyet csinálok neki azt is olvastam hogy nem kell nagy terrárium neki mert inkább a kövek alatt és a fa ágain van összetekeredve ez a terrárium megfelel neki hossza 180 cm magassága szélessége 100-110 ?? előre is kösz
2014. ápr. 27. 11:15
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs elírtam május vége felé
2014. ápr. 27. 11:17
 2/2 anonim ***** válasza:

homokot ne tegyél alá semmiképp, károsíthatja a légzőrendszerét pikkelyek alá mehet..., illetve a páratartalom megtartására se a legalkalmasabb (gyorsan kiszárad). kókuszrostot használj alá.


búvóhelynek olyat vegyél aminek legalább a 2 falához hozzáér a kígyó teste összetekeredve (biztonságérzetet ad neki) és el tud rejtőzködni úgy h ne lásd.


ha nincs hátterezve a terrárium, akkor nagyobb köveket/mászóágakat érdemes berakni, ezzel jelentősen segíted őt majd a vedlésben, és ezek növelik a bejárható területet is.


az a terrárium amit leírtál tökéletes lesz neki, szép nagy.

2014. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!