Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkónak lehet adni...

Sőrés Kitti kérdése:

Leopárdgekkónak lehet adni FEKETE TÜCSKÖT?

Figyelt kérdés
üdv.van 2 leopárdgekkóm és eddig lisztkukacot adtam nekik,de meg szeretném ezt változtatni,és adhatok nekik fekete tücsköt?Olyat amit a kertbe lehet fogni?

2014. máj. 13. 15:47
 1/7 Zowie ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz, én is fogtam nekik szöcskéket de ara figyelj, hogy ne legyen a közelbe permetezve.
2014. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zowie ***** válasza:
arra
2014. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zowie ***** válasza:
Nem is tesz nekik jót ha folyamatosan lisztkukaccal vannak etetve, mert nagyon magas a zsírtartalma, ezért én csak nasinak szoktam nekik adni, viszont tojásrakás után a nőstény számára tökéletesen tápláló eledel.
2014. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és hány naponta adsz nekik enni?

én kétnaponta.az sok?

2014. máj. 16. 15:40
 5/7 anonim válasza:
sok fakta etel van peldaul a superworms, N.Cinerea, Dubia, Waxworm...
2014. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lepoard még nem volt, de más hüllőim, gekkóim voltak és nálam a feketét nem ették, csak a barna banán tücsköt.


De ha ő megeszi, akkor jó, csak a feketének keményebb a kitinpáncélja, nehezebb elrágni, de valamilyen tücsök kell neki mindenképp, hogy változatosabb legyen az étrend.


Volt olyan hüllőm, ami megilyedt a fekete tücsöktől, és elkezdett menekülni előle, mert ezek a hülye tücskök ráadásul még agresszívabbak is, mint a barnák, vagy mint a sáskák. A kisebb sáskákat is megeszik amúgy.

2014. máj. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tibor 2003 válasza:
Nem sok :) én mindennap adok neki 1-2 és nincs semmi baja de ez kórtól is függ :) mert az enyém már töb mint 2 éves :) De jobban szeretik a barnát de mindegy az én szoktam a pusztán is fogni nyáron :)
2014. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!