Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Normális, ha a leopárd gekkóm...

Normális, ha a leopárd gekkóm így viselkedik?

Figyelt kérdés
Nem nagyon mozog és nem jön ki a barlangjából (terráriumban tartom és van egy kerámia barlangja hozzá, mindig abban gubbaszt). Nem tudom pontosan, hogy hány éves (már nem volt olyan kicsi, amikor megkaptam), de kb 20 centis. Enni sem eszik annyit, mint régen (tücsköket adok neki). Egy hét alatt kb 7-et eszik meg, régen meg egy nap alatt evett 4-et. Lehet valami baja, vagy ez normális viselkedés? Nem igazán találtam leírást erről.

2014. máj. 20. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Előszöris ha nappal nem jön elő az nem baj mivel éjszakai állat, szóval nappal ne is nagyon zavard ha nem muszáj.:)

Másodszor pedig minnél idősebb annál kevesebbet eszik (legalábbis én úgy tudom). :)

2014. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!