Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sajnos nem értek a hüllőkhöz...

Árpási Csaba kérdése:

Sajnos nem értek a hüllőkhöz és kicsit félve de venni akarok egy gyík párt lehetőleg nem drágát! Milyen gyíkfélét ajánlotok? Milyen gyíkhoz milyen hely illetve eszközök kellenek?

Figyelt kérdés
Nekem olyan gyíkpár kell ahol nem kell figyelni vagy különválasztani ha párzási időszak van!Nem tudom hogy milyen a természetük de ne legyen se agresszív se harapós!
2014. máj. 21. 08:15
 1/4 anonim válasza:

Leopard gecko ajanlom, baratsagos, nem harap, olcso ha a megfelelo helyen veszed meg... konyen eltarthatoak,,,

kerres meg utanna google-on

2014. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor tájékozódj, gyűjts infókat, nézz fórumokat, mérlegelj. Így nem lehet belevágni semmibe. A hüllőtartás nem olcsó, sem a hely,sem a felszerelés,sem pedig az élelem. Az,hogy gyík az meg elég széles spektrum.
2014. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

uram védd meg ezeket a drága kis állatokat a kezdő terraristáktól

amúgy szerintem is még nézz utána pár dolognak a hüllőkkel és tartásukkal kapcsolatban

2014. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi....
2014. máj. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!