Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ki mit tanácsol leopárd gekkó...

Ki mit tanácsol leopárd gekkó megszelidítésére?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy a hüllők nem szeretik ha fogdozzák... szóval ezektől a komentektől kiméljetek meg . :) Nekem inkább az lenne a célom , hogy ha benyúlok hozzá pl. kaját adni vagy vizet cserélni akkor ne stresszelje magát és ne meneküljön el tőlem fejvesztve.

:)



2014. máj. 21. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi , hogy jelenleg 2 hónapos.
2014. máj. 21. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Kézből etetés, utána érj hozzá egy picit, ha elszalad, megint adj neki valamit kézből. A legtöbb állatnál nekem működött(nem csak hüllőknél).
2014. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zowie ***** válasza:
Szia! Én lisztkukacot szoktam nekik kézből adni és ki is szoktam időnként tenni őket az ágyra had mászkáljanak és olyankor kis edénykébe is szoktam tenni eléjük lisztkukacot, amit közbe fogok, imádják szinte fejest ugranak a tálba:D de sose egyszerre jönnek ki, mert az káoszhoz vezetne:) Nem félnek ha kint vannak felmásznak a lábamra, hátamra. Az egyik lány különösen barátságos ő várja is, hogy kijöhessen, ha az akváriumnál vagyunk mindig kijön néz felfele és ha berakom a kezem odaszalad és felmászik rá. Ilyenkor mindig kirakom az ágyra, rámászik a laptopra, elfekszik és valamikor egy órán keresztül is így marad. 6 gekkóm van, közülük 3 kézhez szokott, az egyik nagy fiú ijedős, őt nem lehet kivenni és a picikből az egyik nem fél ,tűri ha megfogják de a másik nagyon félős, ők nincsenek zargatva:D
2014. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak az a baj , hogy ha a terrárium előtt állok 1 méterre és ha észrevesz akkor felemeli a hátát és megemelkedik a pulzusa (legalább9s a nyakánál sokkal hevesebben lüktet). :( de azért kipróbálom ezeket a tippeket :)
2014. máj. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!