Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A sárgafülű ékszerteknős...

A sárgafülű ékszerteknős akvaterráriumának víz alatti részébe lehet valamilyen élő növényt telepíteni?

Figyelt kérdés
Műnövényt nem szeretnék betenni, viszont idáig a keresgélésem során nem találtam egyetlen olyan oldalt sem ahol erre választ kaptam volna. Egyetlen fórumon találtam egyetlen sort, miszerint az ékszerteknős elpusztít minden növényt. Szerintetek sem lehet (nem érdemes) ékszerteknős mellé élő növényt telepíteni?
2014. máj. 25. 23:09
 1/2 antokivi ***** válasza:
Persze,még azt is halottam hogy szeretik a lassú folyású de van amelyik az állóvizeket kedveli és a dús nővényzetet
2014. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 antokivi ***** válasza:

De mivel hogy egyre idősebb egyre több növényi anyagokat eszik de nem tesz nagy kárt.

:)

2014. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!