Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kedden vettem 2 pézsmatekit...

Kedden vettem 2 pézsmatekit de nem hajlandóak enni. Miért van ez? Aggódok

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 19:06
 1/5 anonim válasza:
Bár nekem ékszerteknőseim vannak, a halra mindíg beindulnak :) Mivel eteted/etetnéd? Egyik sem eszik?
2014. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem eszi bár külön tálban vannak és mindig feláll az egyik a másikra h ki tudjon jönni, amúgy szárított hal és szívmix
2014. máj. 31. 21:28
 3/5 anonim válasza:
Amúgy élénkek? ( Mármint mozognak sokat, úszkálnak, futkosnak?) páncéljuk puha? Napoztasd őket, építsd ki úgy az akváriumot hogy legyen benne száraz ahova kimehetnek. Az etetéssel nem tudom mit kéne kezdened, nekem anno mikor megvettük (eleinte nekem is 2 volt, de ékszerteknősök) az egyik volt ilyen, totál kis banga :D De belejött nincs is vele semmi baj. Lehet hogy az új helyet kell nekik megszokni
2014. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehetséges,hogy még nem szokták meg az új helyüket.Nekem volt ékszerteknősöm és ő az első héten nem nagyon akart semmit se csinálni.Aztán egyszer csak megszokta,hogy más helyen van és élénkebb lett.De lehet más probléma is.
2014. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp fagyasztott apróhallal etesd, felejtsd el ezeket a szárított vackokat. ezeket vágd fel olyan apró darabokra, hogy beférjen normálian a száján. Minden kisállat kereskedésben lehet kapni. Ugye mikor eteted vízben van? A legjobb ha akváriumvizet mersz ki nekik a kis tálba és abból esznek.

Pár napig eleinte érdemes magára hagyni őket, míg esznek. Ne álj föléjük, ne beszélj a közelükben, stb.

2014. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!