Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » FONTOS! Sárgafülü ékszerteknős?

Vanii001 kérdése:

FONTOS! Sárgafülü ékszerteknős?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 2 hónapos sárgafülü ékszerteknősöm. Ma vettem észre ho nagyon furát kakál olyan nagyon halvány barnát és eléggé sokk buborék van a víz felszinén. Keveset mozog szinte egész nap a növényen üldögél. Nem nagyon akar enni se. Tüdőgyuladása lehet vagy csak megfázott ?

2014. máj. 31. 19:31
 1/5 anonim válasza:
A vize hamar bebarnul? Van neki lehetősége kimenni szárazra? Puha a páncélja? Mióta? Nem hinném hogy megfázott, ahhoz már elég meleg van. Rakd ki napozni ha tudod.
2014. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 naponta cserélem a vizet. Van neki egy müanyag kimászója most akarok beszerezni egy követ neki. A páncélja már nem puha. Most vettem észre de már tegnap is fura nyálkásat kakált. Emeltem a víz hőmérségletén. Köszi a tanácsot! Hétfőn visszük állatorvoshoz.
2014. máj. 31. 21:27
 3/5 anonim válasza:
Mit mondott az állatorvos?
2014. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit adsz neki enni ? mert ha szárított halat akkor nem tudom mi baja, de ha azt a kisméretű rákot akkor lehet hogy attól.
2014. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen kéne neki egy társ,mert a mi teknősünk nem evett és alig mozgott,aztán megkérdeztük egy állatorvostól hogy mi lehet a baja és csak úgymond depressziós volt.Szóval szerintem kéne mégegy kisteknős akivel tud játszani meg minden és akkor nem fogja magát egyedül érezni.🐢🐢🐢
2015. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!